Moje Zvíře.cz
3716 uživatelů, 3414 profilů zvířátek

O portálu

Historie a současnost portálu

Portál MojeZvíře má za sebou již letitou historii, která sahá až do roku 2006, kdy byla původním majitelem spuštěna jeho první verze. Portál dále fungoval ještě zhruba další dva roky. Za tu dobu stihl vystřídat více majitelů, z nichž ovšem žádný nedokázal portál udržet při životě a řídit jeho další růst, a tak se časem portál dočkal svého konce, který zcela definitivní konec neznamenal, spíše nový začátek. V roce 2009 se nynější majitelé Ondřej Veřtát a Michal Firyt rozhodli vytvořit portál znovu a v podobě v jaké jej známe dnes. S příchodem nové verze byl portál obohacen o nové nápady a svěží moderní vzhled, to vše jdoucí ruku v ruce s původní myšlenkou portálu přinášet svým uživatelům v první řadě zábavu a informace ze světa zvířat. V současné době portál MojeZvíře stále roste, přibývá jak uživatelů tak nových funkcí i zajímavý obsah, na kterém se nemalou měrou podílí i samotní uživatelé.

Zaměření portálu

Portál se zaměřuje na vše kolem domácích zvířat. Podstatnou části obsahu jsou profily zvířátek jeho spokojených uživatelů, diskuze a zajímavé články o zvířatech. Portál MojeZvíře je místo pro všechny, kteří se rádi baví a v neposlední řadě sdílí společnou lásku ke zvířatům a radost z jejich chovu.

Pokud byste se o portálu rádi dozvěděli více informací nebo máte jakýkoli konkrétní dotaz, můžete kontaktovat přímo jednoho z majitelů. Uvítáme i jakékoli připomínky, konstruktivní kritiku, nápady na vylepšení či upozornění na chyby.