Moje Zvíře.cz
4039 uživatelů, 3419 profilů zvířátek
Zpět na předchozí stránku

Šok

Jednoho krásného letního dne jsem se rozhodla, že vezmu mojeho králíčka Peggy ven...

Šla jsem ke kleci nasadila ji vodítko a dala ji do přenosky. Šly jsme ještě pro mojí nejlepší kámošku. Kamoška má 4 morčátka. 2 malé a 2 velké. Roztáhly jsme deku a pohodlně se usadily. Zvířátka se spokojeně pásla a hrála si. Já a kámoška jsme si povídaly, ale z povídáni nás vytrhl štěkot.

Rychle jsme obě zbystřily. Uviděly jsme něco hrozného(teda alespoň pro mě).Uviděly jsme Peggynku jak rychle utíká před pejskem. Byl to sice maltezáček, ale dokázal Peggynku pořádně vyděsit. Peggynka dokonce i pištěla a chtěla se někam schovat jenže nebylo kam. Já se pokoušela toho psa zastavit, ale byl příliš malý nato aby šel tak lehce chytit. Po chvilce toho naštěstí nechal, ale Peggy utíkala dál.

Našla jsem ji potom na parkovišti vzdáleném asi 100m. Ještě že, tam nejelo nějaké auto. Vzala jsem si ji do náruče. Srdíčko ji i mě bušilo jako o závod. Chápu, že si ten pejsek chtěl jenom hrát, ale Peggynka je králík a pro ni pejsci asi znamenají nebezpečí. Od té doby si dávám pozor jestli okolo nejde nějaký pejsek. Ale víte co na tom bylo nejhorší? Že páníček toho maltezáčka se tomu všemu jenom smál.

Ohodnoť tento článek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Celkové hodnocení: 3   Hlasovalo: 2 uživatelé

Líbíl se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Vizitka autora

Kikinka

Kikinka 3 komentáře / 1 článek Kraj: Moravskoslezský kraj

Zvířátka majitele: Peggy

Přidat do přátel Detail vizitky

Související články

Žádné související články.

Komentáře ke článku

 20. 02. 2010 18:00 od johnny
johnny

no ja bych neřekla že si ten pes chtěl hrát sou to normální pudy a nedivim se že vyjel. tohle už se mi taky stalo ale johnny naštěstí bravůrně utíká když chce a tyk pokaždé bezproblémů utek. ;)

 20. 02. 2010 18:03 od johnny
johnny

pro takové procházky je nejlepší si pořídit dlouhé a lehké vodítko ,nebo znát něaké bezpečné misto. já s johnnym chodim na školní pozemek,je oplocený a dost rozsáhlí ,v poctatě taková velká louka z pár stromi a křovím u kraje :D

 21. 02. 2010 17:14 od Julie Polachova-Ralf
Julie Polachova-Ralf

je to opravdu zajímavý příběh.mě se kdysi dávno stalo něco podobného akorát s pejske.jednou sme se šli s mym pejskem"pouliční směěskou" na prochajdu,a najednou jsme uviděli dobrmana jak běží směrem k mému pejsku.pánickové dobrmana se začali na místě smát,a já tehdy 9 letá holka jsem si musela s prominutím čoklem poradit sama!zalezli za kopeček a počkali až se to uklidní...! :( začala jsem do pssa kopat,a bylo mi to jedno jestli se po mě vrhne!...mela jsem strach až najednou ze soused.plotu pribehla koli a pustila se zarovno s mym psaem do dobrmana!... :) bylo to něo úžasného..nevěřila jsem svým vlastním očím...ale fakt..! nakonec jsem kollii pochválila a pustila spátky domůů! :) bvyla jsem stestím bez sebe.. :) muj pejsek byl na tom trochu se zdrávím zle..ale to se za pár týdnů zlepšilo měla jsem vstek....! :(

Přidat komentář

Chyba: Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
Přidat smajlika:

*1* *2* *3* *4* *5*
*6* *7* *8* *9* *10*
*11* *12* *13* *14* *15*