Moje Zvíře.cz
4039 uživatelů, 3419 profilů zvířátek
Zpět na předchozí stránku

Nové štěňátko Max, zlatý retrívr

Tento příběh se stal našemu pejskovi před 3 lety, když byl ještě štěňátko a stalo se to takto. Byl krásný letní den a prázdniny na krku. Vysvědčení jsme si se sestrou nesli domu a byly napjaté, co na to řekne rodina. Když jsme přifrčely domu, už tam taťka s mamkou stáli v pozoru a každý schovával za zády stokorunu pro každou z nás.

Zlatý retrívrPodívali se na vysvědčení a odměnili nás. Pak řekli, ať se jdeme obléct, jede se na výlet. Oobě jsme se sestrou žasly, kam že se to jede a hned jsme si šly sednout do auta. Jelo se do vesnice Meziříčko, kde jedna moc milá rodinka prodávala štěňátka zlatého retrívra.

Když jsme přijeli, tak ti lidé už na nás čekali a na zahradě hned nášim rodičům nabídli kávu a nám limo. Rodiče si sedli k zahradnímu stolu a najednou se ze dveří staršího domku vyřítili 3 malá štěňátka s maminkou. Všechny nám je představili. Jedno byla holčička, ta už byla zamluvená, druhé byl chlapeček ,hrozný spáč a třetí byl také chlapeček a ten si nás ihned zamiloval.

Celou dobu jsme si se všemi třemi hráli a když přišel čas jet domů museli jsme si vybrat jedno z nich. Ale nebylo to tak těžké, protože ten jeden veselý a rozkošný chlapeček si nás vybral sám. Rozloučili jsme se a vydali se na cestu.

Prvně jsme ho měli vézt v krabici, ale nakonec si našel místo na našem klíně. Když jsme přijeli domů, vrhli jsme se na zahradu. Sousedé se divili, že máme nového pejska. Tatínek začal stavět kotec a maminka mu pomáhala. My si jenom hráli a pejsek se dokonce koupal v našem malém bazeénku. A když byl hotov a usušen, tak nám usnul přímo před očima. Do teď je to náš největší mazílček

Ohodnoť tento článek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Celkové hodnocení: 10   Hlasovalo: 6 uživatelů

Líbíl se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Vizitka autora

Petra

Petra 13 komentářů / 5 článků Kraj: Vysočina

Zvířátka majitele: Uživatel nemá žádná zvířátka

Přidat do přátel Detail vizitky

Související články

Žádné související články.

Komentáře ke článku

 21. 11. 2010 12:33 od Julie Polachova-Ralf
Julie Polachova-Ralf

krásný příběh...pejsek je jako MiláááčiKKK :) :* :D :x 8) ;) :p

Přidat komentář

Chyba: Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
Přidat smajlika:

*1* *2* *3* *4* *5*
*6* *7* *8* *9* *10*
*11* *12* *13* *14* *15*