Moje Zvíře.cz
4067 uživatelů, 3419 profilů zvířátek
Zpět na předchozí stránku

Útěk z klece

Stalo se to jednoho večera. Zrovna jsem se šla podívat na křečky. Pak jsem přišla ke kleci, kde bydlí Baylee s Garpem a lekla jsem se: Kde jsou? Baylee s Garpem utekli z klece! Ale jak? Tak,  že se museli protáhnout mřížemi u dvířek,  která nebyla potažena pletivem. Ihned začalo hledání, běžela jsem to oznámit mámě a sestře a daly jsme se společně  do hledání.

KřečekNejdříve jsme se podívaly do pokoje, potom do ložnice, kuchyně a jinde v prvním patře domu. Ale nikdo nikde, a tak jsme šly do druhého patra v domě. Když jsme odcházely,  podívala jsem se pro jistotu za květiny a tam také nikdo nebyl.

Potom jsem šla nahoru, podívala jsem se ještě za klec a tam taky nikdo...Nakonec mne napadlo, podívat se pod skříň a vida -  kdo to tam byl? Garp!  Hned jsem ho dala do přepravky. Jediný, koho jsme nenašly byl Baylee, a tak jsem  šla znovu hledat  k sobě do pokoje. Prohledala jsem úplně všechno,  co se dalo a tam zase nikdo. Pak sestra volala: "Pojďte sem!" . Tak jsme šly a ona nám řekla,  že něco za televizí slyšela, proto se tam máma se sestrou podívaly, ale nikoho neviděly.  Ale co kdyby náhodou...

Já jsem šla zatím prohledat chodbu a pak jsem se vrátila k mámě do ložnice. Dívám se,  dívám a najednou mi něco proběhne před očima a kdo to byl... náš Baylee!  Hned jsem ostatní zavolala a mezitím, než přišly, snažila jsem se ho chytit. Podařilo se. To byla úleva,  že se našli. Museli přes noc přespat v přepravce, aby se náhodou zase nepokusili o útěk. Hlavně,  že všechno dobře dopadlo a našli se.

Ohodnoť tento článek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Celkové hodnocení: 10   Hlasovalo: 2 uživatelé

Líbíl se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Vizitka autora

Nikitity

Nikitity 19 komentářů / 2 články Kraj: Ústecký kraj

Zvířátka majitele: Bělík, Erna, Lilinka, Rozárka

Přidat do přátel Detail vizitky

Související články

30. 01. 2010 Útěk před smrtí (autor: Kajuššinka)

03. 01. 2010 Bobšův útěk (autor: Hejk)

Komentáře ke článku

Žádné komentáře.

Přidat komentář

Chyba: Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
Přidat smajlika:

*1* *2* *3* *4* *5*
*6* *7* *8* *9* *10*
*11* *12* *13* *14* *15*