Moje Zvíře.cz
4109 uživatelů, 3430 profilů zvířátek
Zpět na předchozí stránku

Přátelství mezi lidmi a zvířaty

Přátelství mezi lidmi a zvířaty. Jsem inspirována vlastním životem a životem zvířat které kolem sebe mám anebo je poznávám. Každý živý tvor na této planetě má city.

Přátelství mezi lidmi a zvířaty 

Jsem inspirována vlastním životem a životem zvířat které kolem sebe mám anebo je poznávám. Každý živý tvor na této planetě má city. Cítí bolest, smutek, radost i lásku. Zvířata nejsou výjimkou. Někdo chápe zvíře jako svou věc. Možnost módního doplňku řekněme. Tito lidé si neuvědomují určité potřeby svých zvířata tedy ani nenavázali přátelství mezi sebou. Člověk musí zvíře milovat, aby mu i porozuměl. Ať už se jedná o psa, kočku či koně nebo králíky, každé zvíře má jiné potřeby. Pokud si pořídíme mazlíčka tak nejen že mu přizpůsobíme svůj domov, aby se cítil co nejlépe, ale i vybereme pěkné jméno. Nejdříve je smyslem všeho si dobře promyslet, zda máme vše potřebné k tomu si zvířátko pořídit. Každý si musí uvědomit, že zvíře není věc. Je to živý tvor, který vše vnímá více nežli si myslíme. Mě trhá srdce při pomyšlení na přeplněné útulky ...Nejvíce se jedná o kočičky a pejsky. Proto je velice důležité si opravdu svědomitě uvědomit, zda si dané zvíře pořídit.

Pes není jen pes:

Je to především nejlepší přítel člověka. Je to velice učenlivý tvor. To, co Vám dá tento čtyřnohý kamarád Vás bude hřát u srdce po celou dobu společného žití. Je radost, když přijdete domů a ve dveřích už máte uvítací výbor v podobě hlídače který Vás nezradí:) Pejsek vám bude vděčný za každou maličkost. Svou lásku Vám dá neskutečně najevo. Je to odborník na radost:)))

Kočka a její vrtochy:)

Ten, kdo má kočku tak jistě bude se mnou souhlasit, že je prostě svá, a pokud nemá náladu tak s ní nikdo nehne:) Ovšem i kočka, stejně jako pes, dokáže dát lásku a oddanost najevo. Mám doma kočičku a ta je neskutečně mazlivá. Ovšem musí mít náladu:) Jak Všichni víme, tak kočka je noční tvor, a většinu dne prospí. Někdy se i stane, že nám doma ledacos poškrábou, proto je velice dobré si při pořízení kočičky pořídit i dostatek škrabadel či kartonu který kočky mají také velice rády.

Ohodnoť tento článek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Celkové hodnocení: 0   Hlasovalo: 0 uživatelů

Líbíl se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Vizitka autora

šárkaa

šárkaa 0 komentářů / 2 články Kraj: Středočeský kraj

Zvířátka majitele: Uživatel nemá žádná zvířátka

Přidat do přátel Detail vizitky

Související články

Komentáře ke článku

Žádné komentáře.

Přidat komentář

Chyba: Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
Přidat smajlika:

*1* *2* *3* *4* *5*
*6* *7* *8* *9* *10*
*11* *12* *13* *14* *15*