Moje Zvíře.cz
4106 uživatelů, 3429 profilů zvířátek
Zpět na výpis témat
 
 

Kočičí toaleta Catgenie 120+

Dobrý den, zajímal by mě názor na robotickou toaletu Catgenie 120+. Docela mě láká ji koupit. Když si představím, že bych nemusela neustále záchůdek vyklízet. Navíc očekáváme přírustek do rodiny...

 

No to zrovna řeším. Čekáme miminko a tahle robotická toaletka vypadá fakt dobře. Jak často je nutné dolévat ten roztok? Kolikrát se musí dávat to speciální stelivo? Nebo nemusí?

 

Zoy1584: Toaltu mám doma stelivo vůbec nekupujete a co se týče toho roztoku ono záleží jak máte nastavenou toaletu režimu „aktivace kočkou“ (Cat Activation) vydrží roztok 240 cyklů. a v režimu automatického spuštění (Auto Set) vystačí na 120 cyklů. Ono je lepší, když budete mít po ruce vždy náhradní roztok. Jinak pro více informací se mrkněte tady : https://www.catgenie.cz/o-catgenie/

 

Určitě si ji pořiďte. Stojí to za to. Nemohu si ji vynachválit. Nejvíce při prckovi oceníte to, že se z toalety nepráší a nikde nic nezapáchá. A jak sama vím, péče o miminko je péče 24 hodin, takže budete ráda, že se toaleta čistí sama a hlavně vy se nemusíte doslova hrabat v těch výkalech :( Za mě je to pomocník, který mi ušetřil čas s uklízením, konečně pořád nemusím kupovat stelivo, nikde z toho není žádný zápach a prach.

 
 
Předchozí příspěvky

«« «123456 » »»

Další příspěvky
 
 

Nový příspěvek

Chyba: Pro přidání tématu/příspěvku se musíš přihlásit!
Přidat smajlika:

*1* *2* *3* *4* *5*
*6* *7* *8* *9* *10*
*11* *12* *13* *14* *15*